کدهای مخفی گوشی اندروید

کدهای مخفی گوشی اندروید

کدهای مخفی گوشی های اندروید

گوشی‌های اندروید حاوی اطلاعات زیادی درمورد سیستم عامل و سخت افزار گوشی شما می باشند ،که بیشتر کاربران نمی‌دانند چگونه به این اطلاعات دسترسی پیدا کنند. ولی اگر این کدهارو بدانید، می‌توانید گوشی را به تنظیمات کارخانه باز گردانید، اطلاعات دوربین مخفی را داشته باشید، به سرعت از اطلاعات‌تان بک آپ بگیرید و…..

 

 کدهای USSD

اگر چه این‌ کدها خیلی معروف هم نیستند، ولی شناخته شده هم نمی‌باشند. زمانی که کدهای USSD شماره‌گیری شوند، عملیاتی که از آنها خواسته شده است را نمایش می دهند، مانند اعلام مقدار اعتبار باقیمانده خط تلفن اعتباری یا مقدار دیتای مصرف شده در ماه، یا حتی تست قطعات سخت افزاری یا نرم افزاری گوشی ، معمولاً این کدها تغییر می‌کنند و از اپراتوری به اپراتور دیگر متفاوت است.

 

کدهای سیستم عامل اندروید

بعضی از کدهای مخفی، کدهای سیستمی اندروید است که معمولا با علامت * یا # آغاز می‌شوند. از انجایی که این کدها به سیستم عامل اندروید مربوط هستند، لذا برای استفاده از آنها نیازی به اینترنت ندارید. با ارائه نسخه جدید اندروید، کدها فوق نیز تغییر می‌کنند، به علاوه بعضی از شرکت‌ها نیز کدهای مخصوص به خود را دارند.

 

 

کدهای مخفی گوشی اندروید

کدهای مخفی گوشی اندروید

 

کدهای مخفی گوشی های سامسونگ :

 • #06#*

این یک کد جهانی است که در همه تلفنهای همراه هر نام تجاری کار خواهد کرد. این کد شماره تلفن همراه تلفن IMEI (International Mobile Station Equipment Identity) را نشان می دهد که برای هر تلفن همراه منحصر به فرد است. شماره IMEI دستگاه خود را با هر کسی نشان ندهید و یا آن را به اشتراک نگذارید. اکثرشماره سریال گوشی هایی که در شبکه مخابراتی ایران فعالند، با دو رقم 35 یا 86 شروع میشوند.

 • *#0*#

این یک سرویس جالب و مفید برای تلفن های همراه سامسونگ است. این کد به شما اجازه می دهد تا ال سی دی، سخت افزار و بسیاری دیگر از قطعات تلفن همراه خود را آزمایش کنید. شما ممکن است بسیاری از مکانیک تعمیر و نگهداری موبایل یا مهندسین مرکز خدمات را با استفاده از این کد در تلفن های موبایل برای تست سخت افزار مشاهده کرده باشید. با کمک این کد می توانید رنگ ها، ویبره ، دوربین، صفحه لمسی، بلندگوها و سنسورهای دیگر را بر روی تلفن همراه خود آزمایش کنید.

 • *#1111#

این کد می تواند مورد استفاده در مورد نسخه نرم افزار (یا سیستم عامل) نصب شده در تلفن همراه شما باشد.

 • *#2222#

این کد می تواند مورد استفاده در مورد نسخه سخت افزاری تلفن همراه شما باشد.

 • *#1234#

این کد اطلاعات PDA ، و سایر اطلاعات سیستم عامل مربوط به نسخه های CP ، AP ، CSC را نشان میدهد.

 •  *#12580*369#

این کد هم اطلاعات مربوط به نرم افزار (نسخه AP، CP و CSC) و هم سخت افزار (RF cal و HW Rev.) را در یک صفحه نشان میدهد.

 • *#7353#

این یک کد مفید دیگر است که به شما در آزمایش چیزهای مختلف از تلفن همراه شما مانند صدای، لرزش، دوربین، بلوتوث و بسیاری از سنسورها کمک می کند.

 • *#0011#  

این کد اطلاعات مربوط به وضعیت شبکه GSM شما را نشان می دهد. مانند وضعیت ثبت، باند GSM و غیره…

 • *#0228#

این کد می تواند مورد استفاده در مورد وضعیت باتری گوشی موبایل مانند سطح باتری، ولتاژ، درجه حرارت و غیره باشد.

 • *#0283#

این کد را می توان برای کنترل تنظیمات حلقه بسته ( Loop back) استفاده کرد.

 • *#9090#

این کد به شما اجازه می دهد تا گزینه های مختلف تشخیصی مانند DUMP ,RAM و غیره را کنترل کنید.

 • *#7412365*

این کد می تواند به دانستن اطلاعات سیستم عامل و سخت افزار دوربین مورد استفاده قرار گیرد.

 • *#34971539#

این کد اطلاعات پیشرفته تر را در مورد سیستم عامل دوربین نشان می دهد. این همچنین به شما اجازه می دهد تا سیستم عامل دوربین را به روز کنید. اما سعی نکنید از گزینه ها برای به روز رسانی سیستم عامل دوربین استفاده کنید، ممکن است باعث آسیب رساندن به عملکرد دوربین تلفن همراه شما شود.

 • *#0808#

این کد را می توان برای تنظیمات USB در تلفن همراه خود استفاده کرد. تنظیمات را اگر درباره آنها اطلاعات کافی ندارید، تغییر ندهید.

 • *#9900#

این کد برای ورود به حالت System Dump مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند برای خاموش شدن سریع و افزایش سرعت شبکه و غیره استفاده شود.

 • *#2663#

این کد صفحه نمایش لمسی (TSP و Touch Key) اطلاعات مربوط به سیستم عامل تلفن همراه شما را نشان می دهد. شما همچنین می توانید از طریق این کد نرم افزار TSP و TSK را به روز کنید.( به روز رسانی مخفی بخش های حساس سیستم عامل).

 • *#22558463#

این کد را می توان برای ری استارت کردن کل زمان تماس استفاده کرد. آن را همانطور مبتوانید در Call log نیز انجام می دهید.

Call log —> More —> Call duration —> Reset

 • *#272*IMEI#

این کد را می توان برای نشان دادن و تغییر کد فروش (همچنین به عنوان CSC ) از تلفن همراه خود را تغییر دهید. اگر شما نمی دانید که این گزینه ها چه کاری انجام می دهند، هیچ گزینه ای را تغییر ندهید شما باید شماره IMEI را در این کد جایگزین کنید با کد IMEI صحیح تلفن همراه خود که می تواند با استفاده از کد *#06# نشان داده شده در بالا پیدا کنید و استفاده فرمایید.

 • #7465625*638*#

این یک کد بسیار پیشرفته است که به شما امکان می دهد کد کلید کنترل قفل شبکه را وارد کنید. هیچ عدد را بدون دانش درست وارد نکنید، در غیر این صورت ممکن است عملکرد تلفن همراه شما را دچار مشکل کند و گوشی break شود.

 • *2767*3855#

ریست کل داده ها و تنظیمات تلفن همراه، فرمت کردن به تنظیمات کارخانه ای ( البته این کار از طریق منوی داخل گوشی و همچنین از طریق wipe کردن نیز می شود)

 •  *#0000#

دوستان عزیز. این کدها بر روی تمام تلفن های همراه سامسونگ کار خواهند کرد. اگر درمورد کد های مخفی دیگر که در بالا ذکر نشده است، اطلاعاتی دارید لطفا آن را در نظرات به اشتراک بگذارید و کد را به لیست ما اضافه کنید.

کدهای مخفی گوشی نوکیا:این کد برای مشاهده مدل و نسخه نرم افزاری گوشی کاربرد دارد:

 • *#92702689#

این کد برای مشاهده کدهای گارانتی مربوط به مدت زمان کارکرد گوشی (life time) و …. کاربرد دارد.

 

کد مخفی گوشی های سونی:

 • *#*#7378423#*#*

با استفاده از این کد با منوی Service مواجه می شوید. با استفاده از گزینه Service Test میتوانید قسمت های مختلف گوشی را آزمایش کنید.

 

کد مخفی گوشی های هوآوی:

 • *#*#2846579*#*#

این کد مخفی گوشی های هوآوی می باشد که شامل دو گزینه MMI test و Project Menu است. با استفاده از گزینه MMI test میتوان قسمت های مختلف گوشی را آزمایش کرد.

 

کد انتقال مکالمه در تمام گوشی ها

کدهای انتقال مکالمه (Divert) عبارتند از:

 • *21* : این کد برای فعال کردن انتقال مکالمه (Divert/on) کاربرد دارد.
 • #21# : این کد برای غیر فعال کردن انتقال مکالمه (Divert/off) کاربرد دارد.

برای انتقال شماره خود روی شماره دیگر می توانید از کد *21*Number# استفاده کنید. برای خروج از این سرویس کافی است، کد #21# را شماره گیری کنید.

مثلا استفاده از کد های #094*21* یا #0256*21* باعث میشود شماره موبایل بر روی یک شماره پیش فرض منتقل شود و اگر فردی با شما تماس بگیرد، با پیغام ” مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد” یا “شماره مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد” مواجه میشود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]
اشتراک گذاری :

'>وایرلس مارکتینگ چیست ؟ | فناوری وایرلس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! [کل: 2 میانگین: 5]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
اشتراک گذاری :

دلیل طراحی سایت؟چرا باید سایت داشته باشیم؟

دلیل طراحی سایت

دلایل طراحی سایت

در این مقاله به چند دلیل مهم در رابطه به طراحی سایت میپردازیم ، دلایل داشتن یک وب سایت خوب و طراحی سایت صحبت میکنم

 

طراحی سایت

 

با توجه به قابل دسترس بودن اینترنت در دنیا خصوصا در بین فارسی زبانان ، بهترین گزینه برای گسترش کسب و کار شما و طراحی سایت هست ، بهترین دلیلی طراحی سایت می تواند در دسترس بودن کامپیوتر ، لپتاب و موبایل هست که هر فرد در خانه و محل کار و یا همراه خودش حمل میکند ، خصوصا با پیشرفت تکنولوژی نیاز همه ما بیشتر می شود و اینترنت قابل دسترس بیشتری قرار میگیرد .

با توجه به پیشرفت روز به روز اینترنت و افزایش فروشگاه های اینترنتی می توان به راحتی به این موضوع پی برد ، معروفترین سایت فروشگاه اینترنتی که برای همه شناخته شده است سایت دیجی کالا هست که با چند میلیون محصول در زمینه های مختلف بخش زیادی از بازار را از آن خود کرده است البته فراموش نشود ، هر روز تقاضای کاربران به خرید اینترنتی بیشتر شده است و هنوز آغاز هم آغاز فعالیت و گسترش فروشگاه های اینترنتی هست پس تا دیرتر نشده فروشگاه اینترنتی خودتون را سفارش بدهید

۱- افزایش اعتبار کسب و کار و برند سازی :

امروزه تعداد کسانی که در اینترنت به دنبال خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی هستند ، افزایش می یابد. با داشتن یک سایت میتوانید اعتبار خود را بهبود بخشید. اگر اینکار را نکنید مشتریان به سمت رقبای شما خواهند رفت.

اگر در حال حاضر یک وب سایت دارید و ان را خودتان درست کرده اید آنرا دور انداخته و باید یک حرفه ای برای اینکار مشورت کنید.

 

۲- وب سایت میتواند در هزینه های شما صرفه جویی کند.

شاید فکر کنید در حال حاضر با توجه به سرمایه موجود هزینه ای برای یک وبسایت که توسط افراد حرفه ای ساخته شده است نپردازید ، خوب اشتباه فکر میکنید.با طراحی سایت خوب میتوانید از خیلی از هزینه های اضافی بزنید.

 

۳- اطلاع رسانی توسط وب سایت :

وب سایت شما میتواند بروشور انلاین شما باشید . به جای اینکه هزینه های گزافی برای چاپ ماهیانه بروشور و کاتالوگ و .. بپردازید میتوانید با استفاده از طراحی سایت با مشتری های خوب در ارتباط باشید و اینم یکی از بهترین دلایل طراحی سایت هست

 

۴-وب سایت ، همیشه در دسترس است ! :

وبسایت شما همیشه برای مشتریان شما و مشتریان بالقوه شما در دسترس است.

اگر محصولی به فروش می رسانید همه میتوانند حتی در نیمه شب به خرید بپردازند و به حساب شما پول واریز کنند.

مشکل چیست ؟

 

طراحی فروشگاه اینترنتی

فکر میکنید قادر به فروختن محصولات خود به صورت آنلاین نیستید ؟ نگران نباشید در حال حاضر حتی خانه و ماشین هم در اینترنت به فروش میرسد.

طراحیسایت

 

۵-وبسایت در زمان شما صرفه جویی میکند.

تا به حال چند هزار بار در خصوص یک محصول به مشتری های مختلف توضیح داده اید ؟ خسته نشده اید ؟

شما میتوانید با استفاده از وبسایت اطلاعات یک محصول را یکبار برای همیشه بنویسید و وقت خود را مشغول کار های مهم تری کنید. و همانطور که میگویند وقت طلاست.

طراحی سایت مشهد

برندسازی از طریق سایت

بهینه سازی سایت

بهینه سازی SEO سایت

برای نمونه ای از سایت طراحی شده روی شهر ساعت کلیک کنید  ، نمونه ای عملی ، کامل و بیش از 10 هزار محصول

همچنین برای مطالعه بیشتر و سفارش طراحی سایت اینجا کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
اشتراک گذاری :