73 / 100

طراحی سایت

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن اینترنت و همچنان افزایش بیماری کرونا و تعطیلی بازارها ، همه افراد روی به تجارت آنلاین و خرید اینترنتی آورده اند. یکی از بهترین بازارها که باعث روانه شدن کاربران و مشتری های جدید به تجارت شما می شود اینترنت و طراحی سایت است.

بهترین درگاه و گیت تجارت در بازاریابی اینترنتی، وب سایت شما خواهد بود پس اگر بتوانید وب سایت مناسب و خوبی داشته باشید مطمئن باشید بازار جدیدی از مشتریان را خواهید داشت.

مجموعه ما برای همشهریان ایرانی بهترین موقعیت برای راه اندازی وب سایت و شروع تازه فعالیت کسب و کار در اینترنت می باشد و به دلیل گسترده بودن اینترنت و امکان سفارش سایت از تمام دنیا مقدور می باشد.

و میتوانیم سفارش سایت شما را از هر کجای دنیا تحویل بگیریم و در زمان مقرر شده تحویل شما بدهیم

.

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت

بعضی از مزایای داشتن وب سایت مناسب به شرح زیر است:

√ با توجه به گسترش بیماری کرونا و کاهش رفت و آمد ها ، بهترین راه برای فروش بیشتر و ارتباط بیشتر با مشتریان ، راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی هست.

√ همچنان با گسترش فضای اینترنت و راه اندازی اینترنت ماهواره ای توسط ( ایلان ماسک ) به طور حتم ، به مرور استفاده از اینترنت افزایش چشم گیری خواهد داشت که در صورت نبود شغل شما در اینترنت ، از رقبای خودتون عقب ممانده و حذف می شوید.

√ تجارت شما به طور جهانی و بدون محدودیت به کاربران کل دنیا و هر فردی که به اینترنت دسترسی دارد معرفی می شود.

√ اگر سایت داشته باشید می توانید قیمت ها و محصولات را که تغییر کرده است راحت تر و با هزینه ی کمتری به روز کرده و همچنین خدمات و محصولات جدید را آسان تر معرفی کنید.

√ می توانید با لینک دادن سایت خود به سایت ها و برند های شناخته شده گامی برای معرفی هرچه بیشتر خود و بزرگ کردن نام تجاری خود بردارید.

√ داشتن سایت باعث می شود که شما ۲۴ ساعت در روز و ۳۶۵ روز در سال در اینترنت تبلیغات رایگان داشته باشید.

√ یکی دیگر از مزایای داشتن وبسایت و تفاوت آن با داشتن کانال و اکانت شبکه اجتماعی ، فیلتر نشدن سایت هست که در صورت بروز مشکل ، براحتی می توانید اطلاعات سایت و هاست خودتان را به یک سرور دیگر انتقال بدید.

طراحی سایت محمد طوسی

طراحی سایت

و برخی دیگر از مزایای داشتن سایت و طراحی وب سایت

  • √ از طریق طراحی وب سایت شما یک منبع جدید دارید که مشتری ها به سمت سایت شما سرازیر می شوند.
  • √ اگر سایت داشته باشید به راحتی می توانید آن را از هرجایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید تغییر دهید اما اگر تبلیغات داشته باشید باید هزینه زیادی صرف کنید و تمامی تبلیغات را تغییر دهید و به روز کنید تا مشتریان بتوانند شما را پیدا کنند.
  • √ داشتن وب سایت باعث می شود که مشتریان شما با یک سرچ راحت شما را پیدا کنند و با شما تماس بگیرند.
  • √ شما می توانید در سطح خودتان با رقبای خودتان به رقابت بپردازید.
  • √ برای حفظ پرستیژ کاری ، افزایش کارایی ، به روز بودن ، داشتن طراحی سایت و تحلیل سایت بسیار موثر خواهد بود.
  • √ از طریق طراحی سایت شاید دیگر نیازی حتی به داشتن دفتر کار و یا مکان داشتن برای کار خود نباشید زیرا وب سایت شما دفتر کار جهانی شماست.

با تشکر و احترام

محمد طوسی